Proxis

Zajtrajšok je tu

Proxis

ĽAHKÝ & PEVNÝ

UŽÍVAJTE SI BEZPLATNÚ PERSONALIZÁCIU

Proxis
VIAC UDRŽATEĽNÝ
VIAC UDRŽATEĽNÝ

Proxis sa vyrába v Európe, jeho škrupiny sú plne recyklovateľné. Ponúka tiež jedinečný servisný plán wecare, bezstarostný servis a možnosť recyklovať alebo opätovne použiť vašu batožinu. Viac sa dozviete na našej stránke Wecare.

CASPER RUUD X PROXIS
CASPER RUUD X PROXIS

Každá cesta začína ambíciami, o čom vie všetko náš nový ambasádor značky, medzinárodná tenisová hviezda Casper Ruud. Usiluje sa o to najlepšie, rovnako ako Samsonite, čo možno vidieť v našej inovatívnej kolekcii batožiny Proxis - teraz k dispozícii v nápadnej limetkovej farbe .

Vďaka zdieľaným hodnotám dôvery, flexibility a výkonu toto nové partnerstvo dokonale zodpovedá Casperovým cestovným potrebám a pomáha mu dosiahnuť jeho ciele.

BATOŽINA PROXIS
FUNKCIE
BATOŽINA PROXIS
FUNKCIE
  • Integrovaný zámok TSA
  • Predĺžená rukoväť pre ľahkú manipuláciu
  • Dvojité kolesá pre ľahkú jazdu
  • Plne vybavený interiér

Proxis

Vstúpte do novej éry cestovanie s Proxis. Vonkajší plášť je vyrobený z Roxkin ™, exkluzívneho viacvrstvového materiálu vyvinutého spoločnosťou Samsonite. Tento materiál ľahko obnovuje svoj tvar a ponúka veľkú odolnosť a ľahkosť. Užite si jeho sofistikovaný dizajn a vybavenie so všetkým, čo potrebujete pre svoje výlety. Navyše, ak si vyberiete Proxis, budete mať prvotriedny servis s výhodami počas a aj po záručnej dobe s našou novou službou Samsonite Wecare.