ECODIVER

  • Špičková neformálna kolekcia ako stvorená pre dobrodružstvo
  • Vodeodolné potiahnuté tkaniny
  • Vyrobené z recyklovaných materiálov
  • Kombinuje praktickosť a bezpečnosť so štýlovým dizajnom

Ecodiver

Ecodiver nastavuje nový štandard v našom neformálnom sortimente. Táto kolekcia kombinuje praktickosť so štýlovým dizajnom a bola vyvinutá so zvláštnym dôrazom na bezpečnosť a pohodlie. Ecodiver, vyrobený z recyklovaných materiálov, ktoré sú súčasťou našej iniciatívy Recyclex™ Material Technology Initiative, dokonale zodpovedá udržateľnej stratégii „Naša zodpovedná cesta“. Okrem iného to z neho robí perfektnú voľbu na objavovanie sveta okolo nás. A vy? Aké bude vaše ďalšie dobrodružstvo? Ecodiver vás odprevadí kamkoľvek.

  easyJet
Túto batožinu si môžete vziať na palubu lietadiel EasyJet zadarmo.
Pred cestou si vždy dvakrát overte u svojej leteckej spoločnosti najnovšie informácie.
Ecodiver Taška s kolieskami, ktorá sa zmestí pod sedadlo 45cm 45 x 36 x 20 cm | 2 kg
  Ryanair
Túto batožinu si môžete vziať na palubu lietadiel Ryanair zadarmo.
Pred cestou si vždy dvakrát overte u svojej leteckej spoločnosti najnovšie informácie.
Ecodiver Batoh na notebook XS 14" 40 x 25 x 20 cm | 0.8 kg
AKO SA EKODIVER STAL ODOLNEJŠÍ PROTI VODE?
AKO SA EKODIVER STAL ODOLNEJŠÍ PROTI VODE?

Naša kolekcia Ecodiver je známa svojou vodeodolnou vonkajšou látkou v kombinácii s vodeodolnou vonkajšou páskou na zips. Táto výhoda je dosiahnutá nanesením záterovej vrstvy na vrchnú časť látky, vďaka čomu je látka vodeodolnejšia až do vodného stĺpca 1 500 mm a poskytuje vyššiu odolnosť proti oderu.

PREČO JE ECODIVER UDRŽATEĽNEJŠÍ
PREČO JE ECODIVER UDRŽATEĽNEJŠÍ

Hlavná vonkajšia tkanina a vnútorná podšívka Ecodiver je vyrobená z najmenej 95% recyklovaných PET fliaš v rámci našej iniciatívy Recyclex™ Material Initiative. Na výrobu vašich produktov Ecodiver bolo použitých 4 až 47 recyklovaných fliaš. Čierna lemovacia látka je navyše vyrobená z 95% z recyklovaného priemyselného odpadu Nylonu a naša podšívka je vyrobená z recyklovaných PET fliaš farbených roztokom, takže proces farbenia látok bol vynechaný, čo má za následok menšiu spotrebu vody a farbív. Poťah a rub našich látok sú vyrobené z nových materiálov. Zaujímajú vás ďalšie udržateľné iniciatívy Samsonite? Prečítajte si našu stratégiu „Naša zodpovedná cesta“ tu.