Batožina

Batožina

Samsonite, založený v roku 1910, mal vždy jeden hlavný cieľ: vyrábať batožinu najvyššej kvality. Batožina Samsonite bola a stále je navrhnutá tak, aby bola odolná a pevná, aby vyhovovala potrebám cestujúcich po celom svete. Naša záruka kvality v kombinácii s všestrannosťou a mnohými funkciami našich produktov nám umožňuje ponúkať perfektnu batožinu pre všetky typy ciest.

110 ROKOV INOVÁCIÍ
110 ROKOV INOVÁCIÍ

Od svojho založenia v roku 1910 navrhuje spoločnosť Samsonite kvalitnou batožinu, ktorá sprevádza cestovatel'ou na všetkých ich cestách. Samsonite ako líder v oblasti batožiny vyvinul nové materiály, vytvoril ikonický dizajn a neustále zlepšoval komfort svojich produktov. V priebehu týchto rokov došlo v Samsonite na mnohá pozoruhodná prvenstva v tejto oblasti.

NAKUPUJTE TERAZ POZNAJTE NÁŠ PRÍBEH
NOVÁ GENERÁCIA PRÍRUČNÝCH TAŠIEK
NOVÁ GENERÁCIA PRÍRUČNÝCH TAŠIEK
TERAZ INOVATÍVNE VRCHNÉ VRECKO!

Ste pripravení stretnúť sa s novinkou v príručnej batožine? Samsonite posunul bežnú príručnú batožinu na úplne novú úroveň a vybavil ju inovatívnymi a vysoko praktickými vrchnými vreckami s ľahkým prístupom. Vďaka tomuto novému rozmeru batožiny budete mať vždy pri vašich cestách tie najdôležitejšie veci po ruke, aj keď je kufor uložený pod sedadlom alebo v hornom batožinovom priestore. Samsonite ponúka celý rad príručnej batožiny s ľahkým prístupom a to v rôznych veľkostiach, ktoré zodpovedajú rozmerom hlavných leteckých spoločností.

Objavte
PRE VÁŠ DOBRÝ POCIT
PRE VÁŠ DOBRÝ POCIT

Niet pochýb o tom, že vysoko kvalitné batožiny sú nutnosťou pri cestovaní a objavovanie sveta. V spoločnosti Samsonite sme dokonca chceli ísť o krok ďalej a ponúknuť širokú škálu trvanlivých ekologických kolekcií pretože vieme, že nie je nič dôležitejšie ako robiť to, čo môžeme - chrániť planétu, keď ju preskúmavate. Náš široký sortiment ekologických batožín je vytvorený s inovatívnymi materiálmi, ktoré pozitívne prispievajú k nášmu životnému prostrediu. Vyrobené z recyklovaného odpadu po spotrebiteľovi alebo vyvinutého pomocou udržateľných látok RecyclexTM, a pritom vám samozrejme ponúkame kvalitu Samsonite, ktorú si zaslúžite .

Objavte

V Samsonite si zakladáme na tom, že batožina je pre nás viac než len prostriedok na prepravu vašich vecí po celom svete. Dobrá batožina samozrejme ochráni váš drahocenný majetok, ale výber správneho kufra môžete zaistiť, že balenie bude pre vás potešením a na letiskových chodbách sa budete cítiť ako na prechádzke v parku. Správny kufor vám pomôže vyčnievať z davu a perfektný obchodný kufrík vám môže dať sebadôveru v náročnom pracovnom rozhovore. Samsonite má tú pravú batožinu pre vás.

Naše batožina zahŕňa:

Ak cestujete len na noc alebo dve, naša rozsiahla ponuka ľahké batožiny je ideálna pre zabalenie nevyhnutných vecí.

Potrebujete trochu viac miesta? Nebojte sa, máme veľa Tväčších kufrov a cestovných tašiek.Nezabudnite, že všetka batožina spoločnosti Samsonite prichádza s legendárnou kvalitou a globálnou sieťou služieb.

Či už dávate prednosť škrupinovému kufru pevný škrupinový kufor alebo látkovému mäkké kufre, ktorý ponúka rozšíriteľnosť ďalšiu kapacitu, máme kabínové kufre pre všetky vaše potreby. Možno ste príležitostný cestovateľ alebo niekto, kto potrebuje pracovať na cestách? Nebojte sa, aj pre vás máme cestovný riešenie.