Tašky

Tašky

Potrebujete štýlovú a praktickú tašku pre bežný pracovný deň?
Objavte našu širokú škálu kabeliek a tašiek na notebooky a tablety. Vyberte si svoj obľúbený štýl, a buďte si istí, že dostanete špičkovú kvalitu, ktorou je Samsonite dobre známy. Či už hľadáte koženú tašku, tašku s priehradkou na notebook alebo aktovku, určite pre vás máme dokonalý model, ktorý je k dispozícii v najnovších trendových farbách.

Shop the look
ELEGANTNÉ A PRAKTICKÉ
ELEGANTNÉ A PRAKTICKÉ

Doprajte si štýl pri každej príležitosti vďaka našej elegantnej kabelke pre ženy. Trendy a praktická organizácia vďaka viac vreckám. S dizajnom pre každodenné využitie či pre cestovanie. Chytré kabelky sú vhodné na každý deň.

Pánske tašky

Aj keď necestujete do zahraničia, budete stále potrebovať perfektnú tašku, aby ste si vzali všetky svoje veci so sebou. Či už sa zúčastňujete dôležitých schôdzok, obchodných konferencií alebo len chodíte do svojej kancelárie, kvalitné tašku na laptop alebo aktovka by mala byť taškou, ktorá vám poslúži aj keď je pracovný deň u konca. Možno budete chcieť ísť do telocvične alebo sa stretnúť s priateľmi v meste, buďte si istí, že s taškou Samsonite máte praktickú, ale štýlovú športovú tašku alebo kabelku.

Naše cross body tašky zahŕňajú dámske 'kabelky, tašky cez rameno a puzdrá na tablet a sú perfektnou mestskou taškou, ktorá vám ponechá voľné ruky, takže môžete v kľude telefonovať alebo si dať za chôdze kávu bez rozliatia. Tieto tašky prichádzajú v rôznych farbách a štýloch, aby zodpovedali vašim outfitom po celej sezóny.