Disney & deti

Disney & deti

Návrat späť do školy alebo rodinná dovolenka? Naša kolekcia Disney & Deti určite poteší najmladší cestovateľov. Ponúkame širokú škálu kufrov, školských tašiek a batohov pre deti v najúžasnejších postavách Disney. Objavte naše deti farebné jazdné kufre, sady batožiny a školské sady s najúžasnejšími vzormi.

Ekologické detské tašky
Ekologické detské tašky

Kačička Dodi a Mýval Remy sú nadšení, že sú teraz súčasťou rodiny Happy Sammies! Tieto dve roztomilé zvieracie postavy sú vyrobené zo 100% R-PET tkaniny. Postavičky Happy Sammies Eco sa stávajú spoločníkmi, ktorí sprevádzajú deti na výletoch alebo pri cestách do školy, pričom prispievajú k udržateľnému životnému štýlu pomocou recyklovaných materiálov. Dobré pre deti, dobré pre planétu!

Objavte Happy Sammies Eco
JEZDÍCÍ DĚTSKÉ KUFRY
JEZDÍCÍ DĚTSKÉ KUFRY

CESTOVÁNÍ JE SEN SE ZAVAZDLEM DREAMRIDER!
Podívejte se na naši novou kolekci fantastických dětských kufrů, která zajistí Váš snový cestovatelský zážitek! A my všichni víme, že mít šťastné děti na našich cestách dělá dovolenou zábavnou pro celou rodinu.

✓ Hravé vzhledy kufrů pomáhají užít si zábavu i na letištích
✓ Ideální cestovní společníci pro hrající i spící děti
✓ Lehké kabinové zavazadlo vážící pouze 1,8kg s kapacitou 25l
✓ Vybavené měkkým gumovým obložením, které chrání malé dětské prsty při balení
✓ Odolná kolečka, snadno uchopitelné rukojeti pro bezpečnou jízdu, tahání kufru pomocí popruhu, které je použitelné zvojím způsobem - ramenní popruh a zavazadlový popruh.

K dispozici v 6 roztomilých provedeních. Tato zavazadla jsou pro děti do 8 let něčím, co opravdu musí mít!

Objavte Dreamrider

V Samsonite vieme, že cesta môže byť rovnako vzrušujúce ako konečný cieľ, tak prečo nenechať svoje deti, aby sa zapojili a zabalili si vlastný kufor.
Naša rada detských batožin, ktorá bola navrhnutá a vyrobená podľa legendárnych noriem Samsonite, je ideálny pre všetky deti na cestách. Máme tašku alebo kufor, pre každého juniorského dobrodruha. V hlavných úlohách uvádzame hrdinu Disney, Marvel a Star Wars. Najmladších cestovateľov poteší tiež naša rozkošná ponuka Happy Sammies batožiny. Naše detske kolekcie zahŕňajú malé kufre s dvoma kolieskami, ktoré sú ideálne pre prenocovanie s prarodičmi, ponúkame tiež školské tašky, športové tašky, peňaženky a detské batohy. Tak prečo nenechať deti zapojiť sa do balenia?