Batohy

Batohy

Majte perfektný batoh, či už idete na dovolenku, dojíždít do práce alebo sa chystáte na nový školský rok. Objavte batohy a ruksaky v širokej škále modelov a prevedení, všetky vybavené praktickými funkciami a dostupné v rôznych farbách. Udržujte svoje veci v bezpečí vďaka našim batohom s extra zabezpečením, majte prístup ku všetkému, čo potrebujete pre dlhý pracovný deň s batohom na počítač vybaveným šikovnými funkciami.

Shop the look
BLEISURE TRAVEL
BLEISURE TRAVEL
nový trend v cestovaní

Pojmy podnikania "a" voľný čas "sú teraz prepojené viac ako kedykoľvek predtým. Rozširujeme svoje obchodné cesty tak aby sme po piatkovej popoludňajšej pracovnej schôdzke nemuseli ponáhľať na letisko, ale užili si víkend a spoznali miestnu kultúru.

Samsonite využíva tento trend tým, že ponúka perfektné kufre pre tento nový typ cesty a umožňuje cestovanie bez stresu. Naše inovatívne riešenia v oblasti cestovania zahŕňajú vyhradený priestor, ktorý umožňuje ľahší a rýchlejší prístup k vašim pracovným veciam, zatiaľ čo vaše oblečenie a ďalšie veci z dovolenky sú uložené samostatne.

OBJAVTE NAŠE TAŠKY "MADE TO BLEISURE "
atožina s chytrými funkciami
atožina s chytrými funkciami

Chytrá batožina si zaslúži inteligentný funkce.Samsonite pridal do výberu najpredávanejších tašiek a kufrov hi-tech komponenty. So zapracovanými odnímateľnými power bankami sa vám už nikdy nevybije batéria uprostred dôležitého hovoru. Praktický integrovaný port USB tiež pomáha ľahko pripojiť vaše zariadenie,

Niektoré modely kufrov sú vybavené sledovačom Bluetooth, takže môžete sledovať, kde sa kufor nachádza, kedykoľvek to potrebujete - jednoducho ho pripojte k smartphonu.

OBJAVTE NAŠU CHYTRÚ BATOŽINU

Batohy alebo cestovne ruksaky sú ideálnym spôsobom pre prepravu menších predmetov potrebných pre prácu, vysokú školu, do telocvične, na celodenné výlety alebo dokonca ako malá príručná batožina. A čo viac, môžete cestovať a pri tom mať voľné ruky - je to praktické. Pohodlné nosenie je zaručené vďaka našim ergonomickým modelom batohov, s polstrovanými a nastaviteľnými popruhmi, ktoré ponúkajú lepšiu mobilitu a pohodlie, a podporou chrbta. Možnosti v tejto sérii ponúkajú batohy proti krádeži, neformálne batohy, detské školské batohy, módne batohy pre život v meste a profesionálne obchodné batohy s vyhradenými priehradkami pre notebooky a ďalšie elektronické položky. Objavte tiež naše batohy vybavené šikovnými funkciami, ako je integrovaný port USB.