Cestovné doplnky

Cestovné doplnky

Naše cestovné príslušenstvo je navrhnuté s ohľadom na pohodlie a aby zjednodušilo všetko na cestách. Chcete sa odrezať od svojho okolia na dlhej ceste? Naše vankúše a masky budú určite užitočné. Potrebujete zvýšenú bezpečnosť pri preprave hodnotného tovaru? Prezrite si našu ponuku zamkov na kufre a vreciek na peniaze. Ak chcete zostať v kontakte počas cestovania - vyskúšajte naše technologicky vyspelé doplnky.Vďaka širokému výberu dáždnikov, peňaženiek pre mužov a ženy, toaletných tašiek, kozmetických kufrov a štítkov na batožinu si vyberie každý, bez ohľadu na cestovnú príležitosť.

CHRAŇTE SI VAŠI OSOBNÍ IDENTITU!
CHRAŇTE SI VAŠI OSOBNÍ IDENTITU!

Zvažte lepší ochranu Vašich kreditních a identifikačních karet. Skimming je ilegální technika pro kopírování dat z kreditních karet a to i z větší vzdálenosti. Samsonite RFID-blokující peněženky Vás chrání před podvodnými platbami a krádeži identity, to vše díky RFID-blokujícímu materiálu mezi vnějším a vnitřním lemováním peněženky.

PENĚŽENKY A BATOHY S RFID OCHRANOU
ZOZNÁMTE SA S INOVATÍVNYMI DÁŽDNIKY UP WAY
ZOZNÁMTE SA S INOVATÍVNYMI DÁŽDNIKY UP WAY

VŠETKY VAŠE PROBLÉMY S DÁŽDNIKY SÚ TÝMTO VYRIEŠENÉ!
Daždivé dni, kedy zmoknete, idkyž sa snažíte zostať v suchu skončili. Chytro navrhnuté dáždniky UP WAY vás nielen uchráni pred dažďom, ale zároveň vďaka opačnému otváranie udržujú v suchu aj podlahy a vaše autá. Vodoodpudivý teflónový povlak sa skladá smerom nahor - vnútri je teda úplne zachytená vlhká strana. Na podlahy alebo vo vnútri vášho vozidla netečie voda z mokrého dáždnika; klzké vlhké dlaždice a vlhké čalúnenie sú vecou minulosti.

Inovatívny dizajn sklopné konštrukcie dáždnikov UP WAY uľahčuje presun do vášho auta bez žiadneho namočení. Dáždnik môže byť tiež otvorený na rušnej ulici, bez toho aby ste narazili do ostatných okoloidúcich. Akonáhle zistíte, aký genius je dáždnik UP WAY, budete sa diviť, ako ste tak dlho mohli žiť bez neho.

NAKUPUJTE TERAZ