Kufre

Cestujte štýlovo a pohodlne s kufry najvyššej kvality, ktoré sú navrhnuté na prepravu a ochranu vašich vecí po celom svete. Od kabínových kufrov po mimoriadne veľké kufre, od mäkkých po tvrdej kufre: váš nový spoločník na cestách je tu pre vás.

Kufre pre vaše ďalšie dobrodružstvo

Kam mierite? Aké zábavné aktivity plánujete? Ak máte radi cestovanie, ste správne u Samsonite. Máme perfektný kufor alebo cestovnú tašku, ktoré vás budú sprevádzať na vašu ďalšiu cestu či už krátku alebo dlhú. Naše kufre sú vyvíjané s ohľadom na vaše potreby a to vďaka najlepším, ľahkým a nárazuvzdorným materiálov a vysoko kvalitným súčiastkam. V spoločnosti Samsonite vieme, čo je dôležité, keď cestujete. Očakávate pohodlie, bezpečnosť, jednoduché použitie a štýlové batožiny. Každý kufor Samsonite bol odborne navrhnutý s praktickými funkciami a vyrobený z odolných materiálov. Udržujte svoje veci v bezpečí ako behom dobrodružstva, tak na ceste späť domov. Váš kufor by sa mal bez námahy pohybovať, mal by byť ľahký, aby sa s ním dalo ľahko manipulovať, mal by sa dať ľahko zbaliť a malo by byť jednoduché ho nájsť na karuselu batožiny.

Malý alebo veľký: kufor pre každého

Samsonite neustále prináša inovácie do sveta kufrov. Snažíme sa zostať na špici vďaka našim oceneným nadčasovým dizajnom. Maximalizujte svoju batožinu a dajte si viac priestoru a hmotnosti pre zabalenie svojich vecí výberom jedného z našich ľahkých kufrov. Silná, ale ľahká konštrukcia materiálu uľahčuje cestovanie s vetrom o preteky. Vysoko kvalitné kolesá a držadlá zaisťujú jednoduchú manipuláciu, manévrovanie a prenášanie kufra. Sortiment spoločnosti Samsonite zahŕňa mäkké aj tvrdé kufre v rôznych veľkostiach. Či už sa vydáte na víkend do mesta, týždenný plážový výlet alebo na dobrodružnú dlhú cestu, máme pre vás ideálnu možnosť kabínový kufor, stredný kufor, veľké kufre a extra veľké kufre. Naše mäkké kufre ponúkajú výhodu, že majú viac externých vreciek, takže môžete ľahko pristupovať k svojim dokumentom. Sú tiež flexibilnejší čo do veľkosti, čo vám pomôže usporiadať vaše veci a prípadne pridať ďalší pár topánok. Tvrdé kufre udržujú vaše veci v bezpečí, sú odolné proti nárazom. Ak hľadáte niečo viac neformálneho, pozrite sa na naše duffle tašky: ponúkame modely s kolesami i bez kolies, takže si môžete vybrať, ktorý vyhovuje vášmu štýlu cestovania. Pre väčšie pohodlie a flexibilitu prichádza mnoho tašiek tiež s popruhmi batohy.

Vytvorte originál

Niekoľko našich tašiek a kufrov možno prispôsobiť pomocou nášho exkluzívneho laserového gravírovania, embossing a monogramming možnosti. Na kufor pridajte svoje meno, iniciály alebo obľúbené výrazy a buďte si istí, že vyniknete! Kufre Samsonite sú známe svojou vysokou kvalitou. Všetky naše kufre prichádzajú s veľkorysou globálnou zárukou a niekoľko našich komponentov v kufri možno vymeniť. Ak potrebujete náhradné diely alebo máte problém s kufrom, vaša záruka vám poskytne všetku pomoc, ktorú potrebujete.