MOŽNOSTI DOPRAVY A REKLAMACE

MOŽNOSTI DORUČENÍ

OBMEDZENIA DODÁVOK

PO Boxy a vojenské APO adresy nie sú akceptované.

Dodávame od pondelka do piatku, s výnimkou štátnych sviatkov.

Použite prosím www.samsonite.sk pre tovar, ktorý má byť doručené do Slovensko.

VRÁTENIE A REFUNDÁCIA

Vaše právo na odstúpenie

Zaručujeme úplnú spokojnosť zákazníkov. Ak nie ste úplne spokojní s online nákupom, môžete vrátiť nepoužitý tovar v jeho pôvodnej krabici, ak splníte nižšie uvedené pravidlá. Máte právo odstúpiť od kúpnej zmluvy kedykoľvek do 14 kalendárnych dní od dátumu dodania.

Personalizované položky nie sú zahrnuté do vášho práva na odstoupení.Všechny položky musia byť vrátené nepoužite, s autentickými štítky, pokyny pre užívateľov, záručným letákom a ďalšími štítky a obaly a v pôvodnom obale. Ste zodpovední za to, že nám produkty vrátite čo najskôr. Ak tovar vrátený na základe vášho práva na odvolanie nie je v znovu predajnom stave, nebudeme vaše vrátenie akceptovať.

Prosím, postupujte podľa pokynov uvedených nižšie, ak ste sa rozhodli vrátiť produkty:

Formulár vrátenie
  1. Prosíme, vyplňte formulár pre vrátenie tovaru. Obratom Vám príde e-mail, ktorý bude obsahovať návratkový štítok, zákaznícke číslo pre vrátenie tovaru a ďalšie pokyny, ktoré sa týkajú vrátenia tovaru.
  2. Prosíme, zabaľte tovar, ktorý má byť vrátený (zabaľte iba nepoužitý tovar, ktoré má pôvodné štítky a do balíčka tiež pribaľte návod na použitie, záručný list a ďalších visačky a obaly, s ktorými ste produkt kúpil / a). Tovar zabaľte do pôvodného obalu aby ste predišiel / la poškodenie tovaru počas transportu.
  3. Pre vrátenie tovaru si, prosím, vytlačte návratkový štítok a prilepte ho na balík. Návratkový štítok musí obsahovať tieto údaje: Vaše meno, Vašu adresu, spiatočnú adresu, Vaše telefónne číslo, číslo položky a / alebo opis tovaru, ktorý vraciate a zákaznícke číslo, ktoré Vám bolo pridelené pre vrátenie tohto tovaru.
  4. Prosíme, pozorne si prečítajte pokyny na vrátenie tovaru a následne kontaktujte nášho expresného kuriéra, ktorý si tovar určený na vrátenie prevezme podľa pokynov. Prosíme, kontaktujte nášho expresného kuriéra čo najskôr, najneskôr však do 14 kalendárnych dní odo dňa, keď ste nám oznámili, že tovar budete vracať.
  5. V prípade, že ste nerešpektoval / a všetky požiadavky pre vrátenie tovaru, budeme Vás kontaktovať pomocou e-mailu a poprosíme Vás o objasnenie, prečo nebolo možné tovar do 14 dní vrátiť.
Len tovar zakúpený on-line na týchto stránkach môže byť vrátený. Pokiaľ chcete vrátiť tovar zakúpený v kamennom obchode, kontaktujte túto predajňu pre ďalšie informácie.

Poškodený tovar alebo chybné doručenie.

Po doručení prosím skontrolujte, či je vaša zásielka v poriadku. Ak existujú rozpory či problémy s objednávkou, riaďte sa prosím inštrukciami postupu vratenie tovaru do 24 hodin.

Vrátime Vám všetky náklady vynaložené na vrátenie tovaru, pokiaľ vraciate poškodený tovar alebo tovar, ktorý vraciate kvôli našej chybe. V závislosti od dostupnosti Vám čo najskôr odošleme nový tovar na naše vlastné náklady. Informácie o doručení nového tovaru obdržíte e-mailom.