FIND THE PERFECT BUSINESS BAG - All laptop bags

Perfektní
pracovní taška

Pre ňu Pre neho unisex

DOPRAVA ZADARMO VRÁTENIE TOVARU ZADARMO BEZPEČNÁ PLATBA OFICIÁLNY E-SHOP NÁJSŤ OBCHOD
Green Mobility

Neformálne & ECO Batohy

Buďte v pohybe a myslite ekologicky

Green Mobility

Neformálne & ECO Batohy

Buďte v pohybe a myslite ekologicky

Objavte rad batohov Samsonite Casual & Urban, ktoré kombinujú elegantný vzhľad s praktickou funkčnosťou. Sú ideálne pre jednoduchšie pohyb v meste pre každodenné použitie, neformálne príležitosti aj pri pracovných schôdzkach. Tieto moderné kolekcie prinášajú do moderného mestského života množstvo jedinečných farieb, tvarov a modelov.

Objevte Green Mobility

Laptop backpacks

Tašky na notebook pre neho

Hands free možnost

Laptop backpacks

Tašky na notebook pre neho

Hands free možnost

Ako užívateľ notebooku, ktorý je často v pohybe, si vyberiete tašku so špeciálne upravenými priehradkami na laptop. Očekávejte skvělou ochranu pro Vaše cenné elektronické zařízení a zároveň úložný prostor na další věci. Ať už hledáte formální styl pro podnikatelské prostředí nebo více uvolňenou verzi do školy nebo na volný čas, Samsonite má pro vás každou možnost, kterou byste potřebovali, také batoh s kolečky na notebook. Nenechte si ujít šikovné doplňky jako dvojité polstrování, proti-skluzové popruhy, pohodlná madla a praktickou denní organizaci.

OBJEVTE

business-bags-for-her-2018

Tašky na notebook pre ňu

Rafinovaný a elegantní design

Ladies Laptop bags for her

Tašky na notebook pre ňu

Rafinovaný a elegantní design

Speciální business kolekce pro ženy, která byla vytvořena s ohledem na Vaše potřeby. Rafinované a elegantní prvky, kapsa na tablet a/nebo prostor na notebook pro různé velikosti. Tyto praktické, organizované tašky na notebook jsou perfektní kombinací pracovní tašky a kabelky.

ZOBRAZIT VŠECHNY KABELKY S PROSTOREM NA NOTEBOOK

heritage-collections

Samsonite klasika

Klasické, elegantní pracovní tašky

heritage-collections

Samsonite klasika

Klasické, elegantní pracovní tašky

Klasické pracovní tašky Samsonite ztělesňují DNA značky zakořeněné více než století v jejich kvalitě a odolnosti. Jsou perfektní pro každodenní využití. Tyto tašky jsou navrhnuty tak, aby zajistily pohodlí jak při pracovních, tak i cestovních příložitostech. Jejich efektivní organizace a čisté linie Vám pomohou ujít další kilometr.

Objevte samsonite klasika

Naše doporučení
Staycation

Trend v cestovaní: tuzemská dovolenka

Flexibilné cestovanie

Nový cestovný trend tuzemskej dovolenky je na vzostupe. Dôvod je veľmi jednoduchý. V Európe sa nachádza toľko skrytých pokladov tak prečo jednoducho nevyraziť a neobjevovat krásy svojej vlastnej krajiny? Cestovanie autom je veľmi jednoduchou a bezstarostnou možnosťou ako sa pohybovať. Zároveň vám prináša o veľa väčšiu flexibilitu pri výbere svojich cestovných batožín v porovnaní s lietaním. Duffle tašky, batohy a látková batožina vám dovoľujú jednoduchšie balenie a väčšiu flexibilitu pri cestách autom.

Samsonite kolekcia Paradiver Light spĺňa všetky požiadavky na cestovanie a dochádzanie. Paradiver Light ponúka kompletne vybavené duffle tašky a batohy v rôznych farebne zladených športových variantách, ktoré sú ideálne svojou veľkosťou a flexibilitou pre cestovanie autom alebo vlakom.

Objavte Paradiver Light Objavte flexibilné tašky & batožinu

Business Leisure: Bleisure

Bleisure Travel

The new travel trend

Extending a business trip to further enjoy the destination has blurred the lines between business and leisure. Instead of rushing to the airport after a final meeting on a Friday afternoon, a bleisure traveller is ready to enjoy the local culture and begin an extended stay through the weekend.

Samsonite taps into this trend by offering the perfect case for this new type of trip and allows for a more stress-free travel experience. Our innovative travel solutions include a dedicated compartment that allows for easier and quicker access to your business essentials at the security check, while your clothes and other holiday items are kept separately.

Discover our “Made to Bleisure” bags