Naším prianím je aby ľudia aj naďalej cestovali, ale aby pri tom boli rešpektované hranice našej planéty. Preto sa chceme sústrediť na cestovanie v celom rozsahu - od toho, ako sú výrobky vyrábané, až do konca ich životného cyklu. Nový kufor Proxis bol vytvorený tak aby prežil leta cestovanie, zažil s vami mnoho dobrodružstiev a sprevádzal vás kamkoľvek chcete. Produkty kolekcie Proxis majú jedinečný servisný plán, ktorý vás bude sprevádzať po celú dobu životnosti produktu.

Po zakúpení a registrácii kufra Proxis je dôležité, aby ste si boli vedomí všetkých výhod našej exkluzívnej servisnej starostlivosti Samsonite wecare.

BEZSTAROSTNÝ SERVIS

Ak je potrebné produkt opraviť, urobíme to, bez zbytočných otázok - zahrnuté je tiež poškodenie pri preprave (napr. spôsobené leteckou spoločnosťou). Nezahŕňa drobné kozmetické poškodenie alebo poškodenie spôsobené nesprávnym použitím - ako je vysvetlené nižšie (*).

KOMPLETNÁ KONTROLA

Po odoslaní do opravy alebo do servisu vám skontrolujeme celý kufor, vyčistíme ho a vymeníme kolesá, ak to bude potrebné, aby sme zaistili, že váš kufor Proxis bude rovnako funkčný ako v deň zakúpenia.

VÝMENA & RECYKLÁCIA

V prípade, že váš kufor nemožno opraviť (*), vymeníme ho, zatiaľ čo starý kufor bude recyklovaný. Znižujeme tak dopad na životné prostredie a staráme sa o celú našu planétu. Tých niekoľko komponentov, ktoré nemôžu byť zatiaľ recyklované, bude odstráneno na základe prísnych protokolov, zatiaľ čo hľadáme udržateľné riešenia, ktorá predĺži životnosť týchto materiálov.

RECYKLUJTE A ZÍSKAJTE ODMENU

Zariadime vyzdvihnutie vášho produktu na naše náklady. Akonáhle obdržíme váš registrovaný produkt, dostanete 10% zľavový kupón na ďalší nákup ako poďakovanie za vašu vernosť. Kupón má platnosť 12 mesiacov.

10 ROKOV EXTRA SERVISU NAVYŠE

Táto služba bude k dispozícii ďalších 10 rokov po skončení vašej 10-ročné záruky. To znamená, že od piateho roku, kedy ste si kúpili kufor, do dvadsiateho roku, môžete využiť túto exkluzívnu doplnkovú službu.

(*) Náš servisný plán nezahrunuje škody spôsobené nesprávnym použitím, nehodami, nesprávnou manipuláciou, bežným opotrebením, kozmetickými poškodeniami, ako sú škrabance, preliačiny, škvrny, farebné zmeny alebo iné nefunkčné zmeny vzhľadu produktu.

Na elektrické a elektronické komponenty a pripojenie, káble, adaptéry a batérie sa vzťahuje iba zákonná záruka, ktorá sa môže v jednotlivých štátoch alebo krajinách líšiť.