Našou víziou je stať sa najudržateľnejším výrobcom cestovnej batožiny a tašiek na svete. Preto sa zameriavame na celú cestu – od toho, ako sú naše produkty vyrobené, až po ich životnosť. Nový kufor Proxis bol vyrobený tak, aby vydržal roky cestovania a aby bol s vami, kamkoľvek pôjdete. Ponúka tiež jedinečný servisný plán, ktorý vás bude sprevádzať počas celej životnosti vášho produktu: Samsonite wecare. Tento program vám ponúka opravu bez starostí a zaisťuje recykláciu alebo nové využitie vášho kufra, keď skončí jeho životnosť.

Po zakúpení a registrácii kufra Proxis je dôležité, aby ste si boli vedomí všetkých výhod našej exkluzívnej servisnej starostlivosti Samsonite wecare.

PREČO JE PROXIS UDRŽATEĽNÝ

ĽAHKÁ OPRAVA

Ak je potrebné produkt opraviť, urobíme to, bez zbytočných otázok - zahrnuté je tiež poškodenie pri preprave (napr. spôsobené leteckou spoločnosťou). Nezahŕňa drobné kozmetické poškodenie alebo poškodenie spôsobené nesprávnym použitím - ako je vysvetlené nižšie (*).

KOMPLETNÁ KONTROLA

Po odoslaní do opravy alebo do servisu vám skontrolujeme celý kufor, vyčistíme ho a vymeníme kolesá, ak to bude potrebné, aby sme zaistili, že váš kufor Proxis bude rovnako funkčný ako v deň zakúpenia.

MINIMÁLNA STOPA NA KONCI ŽIVOTNOSTI

V prípade, že váš kufor nemožno opraviť (*), vymeníme ho, zatiaľ čo starý kufor bude recyklovaný. Znižujeme tak dopad na životné prostredie a staráme sa o celú našu planétu. Náhradné diely hlavných komponentov uchováme. Tých niekoľko komponentov, ktoré nemôžu byť zatiaľ recyklované, bude odstráneno na základe prísnych protokolov, zatiaľ čo hľadáme udržateľné riešenia, ktorá predĺži životnosť týchto materiálov.

ZRECYKLUJTE ALEBO OPETOVNE POUŽITE & BUĎTE ODMENENÍ

Po recyklácii alebo opätovnom použití už použitého kufra Proxis - dostanete ako poďakovanie zľavový kupón -10%. Platnosť voucheru je 12 mesiacov. Bude k dispozícii na použitie pri ďalšom nákupe u Samsonite.

10 ROKOV SERVISU „RECYKLÁCIA ALEBO OPÄTOVNÉ POUŽITIE“ NAVYŠE

Táto služba „recyklácia alebo opätovné použitie“ je platná po dobu ďalších 10 rokov po už existujúcej 10-ročnej záručnej dobe, takže 5 až 20 rokov po zakúpení produktu z nej budete mať stále prospech.


#OURRESPONSIBLEJOURNEY


Trvalá zmena vyžaduje čas.
Je to cesta, nie závod.

(*) Náš servisný plán nezahrunuje škody spôsobené nesprávnym použitím, nehodami, nesprávnou manipuláciou, bežným opotrebením, kozmetickými poškodeniami, ako sú škrabance, preliačiny, škvrny, farebné zmeny alebo iné nefunkčné zmeny vzhľadu produktu.

Na elektrické a elektronické komponenty a pripojenie, káble, adaptéry a batérie sa vzťahuje iba zákonná záruka, ktorá sa môže v jednotlivých štátoch alebo krajinách líšiť.