Naším prianím je aby ľudia aj naďalej cestovali, ale aby pri tom boli rešpektované hranice našej planéty. Preto sa chceme sústrediť na cestovanie v celom rozsahu - od toho, ako sú výrobky vyrábané, až do konca ich životného cyklu. Nový kufor Proxis bol vytvorený tak aby prežil leta cestovanie, zažil s vami mnoho dobrodružstiev a sprevádzal vás kamkoľvek chcete. Produkty kolekcie Proxis majú jedinečný servisný plán, ktorý vás bude sprevádzať po celú dobu životnosti produktu.

Po zakúpení a registrácii kufra Proxis je dôležité, aby ste si boli vedomí všetkých výhod našej exkluzívnej servisnej starostlivosti Samsonite wecare.

Odporúčame vám, aby ste si pred registráciou batožiny Proxis pozorne prečítali nasledujúce informácie.

BEZSTAROSTNÝ SERVIS

Ak je potrebné produkt opraviť, urobíme to, bez zbytočných otázok - zahrnuté je tiež poškodenie pri preprave (napr. spôsobené leteckou spoločnosťou). Nezahŕňa drobné kozmetické poškodenie alebo poškodenie spôsobené nesprávnym použitím - ako je vysvetlené nižšie (*).

KOMPLETNÁ KONTROLA

Po odoslaní do opravy alebo do servisu vám skontrolujeme celý kufor, vyčistíme ho a vymeníme kolesá, ak to bude potrebné, aby sme zaistili, že váš kufor Proxis bude rovnako funkčný ako v deň zakúpenia.

VÝMENA & RECYKLÁCIA

V prípade, že váš kufor nemožno opraviť (*), vymeníme ho, zatiaľ čo starý kufor bude recyklovaný. Znižujeme tak dopad na životné prostredie a staráme sa o celú našu planétu. Tých niekoľko komponentov, ktoré nemôžu byť zatiaľ recyklované, bude odstráneno na základe prísnych protokolov, zatiaľ čo hľadáme udržateľné riešenia, ktorá predĺži životnosť týchto materiálov.

RECYKLUJTE A ZÍSKAJTE ODMENU

Zariadime vyzdvihnutie vášho produktu na naše náklady. Akonáhle obdržíme váš registrovaný produkt, dostanete 10% zľavový kupón na ďalší nákup ako poďakovanie za vašu vernosť. Kupón má platnosť 12 mesiacov.

10 ROKOV EXTRA SERVISU NAVYŠE

Táto služba bude k dispozícii ďalších 10 rokov po skončení vašej 10-ročné záruky. To znamená, že od piateho roku, kedy ste si kúpili kufor, do dvadsiateho roku, môžete využiť túto exkluzívnu doplnkovú službu.

(*) Náš servisný plán nezahrunuje škody spôsobené nesprávnym použitím, nehodami, nesprávnou manipuláciou, bežným opotrebením, kozmetickými poškodeniami, ako sú škrabance, preliačiny, škvrny, farebné zmeny alebo iné nefunkčné zmeny vzhľadu produktu.

Na elektrické a elektronické komponenty a pripojenie, káble, adaptéry a batérie sa vzťahuje iba zákonná záruka, ktorá sa môže v jednotlivých štátoch alebo krajinách líšiť.