ESSENS

ESSENS

PREČO JE ESSENS UDRŽATEĽNEJŠÍ

VYROBENÉ Z RECYKLOVANÝCH MATERIÁLOV
VYROBENÉ Z RECYKLOVANÝCH MATERIÁLOV
Škrupiny Essens sú vyrobené z najmenej 70 % recyklovaného polypropylénu zo spotrebiteľského odpadu, ako sú tégliky od jogurtov, zatiaľ čo vnútorná podšívka a vnútorná páska na zips je vyrobená s použitím minimálne 95 % recyklovaného PET z plastových fliaš. Tieto recyklované a pritom odolné materiály sú súčasťou našej iniciatívy Recyclex™ Material Technology Initiative. S Essens sa plastový odpad na jedno použitie premení na trvanlivú, ľahkú a pevnú batožinu bez akéhokoľvek kompromisu v kvalite.
VYROBENÉ V EURÓPE, NAVRHNUTÉ PRE ODOLNOSŤ A ĽAHKÝ SERVIS
VYROBENÉ V EURÓPE, NAVRHNUTÉ PRE ODOLNOSŤ A ĽAHKÝ SERVIS
Kufre Essens sú vyrábané v srdci Európy a využívajú zelenú elektrinu na výrobu škrupiny a zostavenie kufra. Zameriavame sa na kvalitu, bez kompromisov. V nepravdepodobnom prípade, že by váš kufor potreboval opravu, diely Essens sú ľahko vymeniteľné. Koliesko je navrhnuté tak, aby sa dalo ľahko rozobrať a opraviť svojpomocne.

DÔVODY PREČO SI ESSENS ZAMILUJETE

ŠPIČKOVÉ ZABEZPEČENIE
ŠPIČKOVÉ ZABEZPEČENIE
Vďaka inovatívnemu 3-bodovému uzamykaciemu systému patentovanému Samsonite a priebežne optimalizovanému, kufre Essens zaisťujú bezpečnosť vašich cenností a zaisťujú tak pokoj na vašej ceste.
ĽAHKOSŤ A PEVNOSŤ
ĽAHKOSŤ A PEVNOSŤ
Essens, navrhnutý a vyrobený v Európe, je vo svojej vlastnej kategórii jedným z našich najľahších polypropylénových kufrov s 3-bodovým zamykaním. Táto výnimočná hmotnosť je dosiahnutá samospevňujúcim dizajnom, high-tech výrobnou metódou a revolučnou zmesou polypropylénu. Jedinečná konštrukcia a tesnenie poskytuje nielen neuveriteľnú pevnosť, ale taktiež obmedzuje prenikanie vody. Aj keď patria k najľahším, kufre Essens prechádzajú prísnymi testami pevnosti, ktorými je Samsonite známy, a ponúkajú extrémne vysokú kapacitu balenia.
Riešenie balenia 3 v 1
Riešenie balenia 3 v 1
Essens má dve priestranné tašky/priehradky, ktoré sú odnímateľné, možno ich prať v ruke a ľahko sa dvíhajú a prenášajú vďaka držadlám na oboch stranách. Jednoduché balenie je zaručené, pretože vďaka bajonetovému systému môžete svoje veci uložiť nad a pod organizované tašky a nastaviť výšku. Pokiaľ sa vám nechce vybaľovať, jednoducho ich vyberte z kufra a celú tašku s organizérom umiestnite do skrine.
VYTVORTE UNIKÁT
VYTVORTE UNIKÁT
Každý z našich kufrov je dodávaný so 4 samolepkami so špeciálnym dizajnom.* K dispozícii je aj laserové gravírovanie na rukoväti.

*Vzor samolepiek sa môže líšiť od toho, ktorý je zobrazený na obrázku.
Features that match your travel needs

VLASTNOSTI, KTORÉ VYHOVUJÚ VAŠIM POTREBÁM PRI CESTOVANÍ

Essens 3-bodový zámkový systém s integrovaným TSA008
Essens Dvojitá rukoväť na hladké manévrovanie
Essens Odpružené kolesá znižujúce hluk a vibrácie
Essens Interiér s riešením balenia 3 v 1
Essens Integrovaná menovka
Essens Viac možností personalizácie