C-LITE UMELECKÁ SPOLUPRÁCA

C-LITE UMELECKÁ SPOLUPRÁCA

Kolekciu kufrov C-Lite x Basquiat je vypredaná. Radi by sme vám poďakovali za nadšenie pre túto jedinečnú spoluprácu a tešíme sa, že vás v budúcnosti budeme môcť prekvapovať ďalšími limitovanými edíciami Samsonite.

Jean-Michel Basquiat

Jean-Michel Basquiat je jedným z najznámejších umelcov svojej generácie a je všeobecne považovaný za jedného z najvýznamnejších umelcov 20. storočia. Jeho práce udávajúce trendy kombinujú archetypálne symboly a písmo v kompozíciách, ktoré sú šokujúce a surové so silným zmyslom pre farbu a rovnováhu. Jeho práca, ktorá je medzinárodne populárna a vystavovaná v múzeách po celom svete, oslovuje ako sofistikované umelecké scény, tak aj mladšie publikum poháňané popkultúrou.

Jean-Michel Basquiat

Pez Dispenser

Zobrazuje motív dinosaura s korunou – odkaz na americké pečivo známe ako „Pez“, ktoré sú symbolom popkultúry. Postava je ozdobená minimalistickým, ostrým bielym pozadím, aby sa ústredný motív dostal do centra pozornosti.

Jean-Michel Basquiat

Untitled Skull

Toto ikonické umelecké dielo zobrazuje röntgenový snímok lebky a jej horné a dolné čeľuste, farebný motív s graffiti detailmi a zmyslom pre textúru.

Jean-Michel Basquiat

© Estate of Jean-Michel Basquiat. Licensed by Artestar, New York

The C-Lite and art The C-Lite and art

C-LITE A UMENIE

Od roku 2008, kedy bola naša kolekcia Cosmolite prvýkrát uvedená na trh, zostáva jej vplyv stále rovnako silný a ikonický. Opakovane sme použili naše inovatívne tlačové techniky, aby sme vzdali hold umelcom prostredníctvom rôznych spoluprací.

Sme veľmi hrdí na to, že vám môžeme predstaviť exkluzívnu kolekciu C-Lite x Jean-Michel Basquiat, ktorá obsahuje mnohé z jeho najslávnejších diel na našom plátne C-Lite.

Táto kolekcia je k dispozícii v obmedzenom počte kusov.

POZRITE SA NA CELÚ KOLEKCIU C-LITE

Objavte široký výber farieb a veľkostí