<span>RESPARK</span>

RESPARK

My journey. My Samsonite.

Respark

Respark ponúka praktické riešenia balenia a je navrhnutý s dôrazným zameraním na bezpečnosť a odolnosť. Batožina Respark vám zaručí harmonický zážitok z cestovania, štýlovo a bez námahy s prirodzeným pohodlím. Táto súčasná kolekcia vám ponúka kompletný sortiment kabínových kufrov, veľkých kufrov, tašiek a nových pohodlných cestovných tašiek. Vzhľadom na to, že všetky položky sú vyrobené z recyklovaných materiálov, ktoré sú súčasťou našej iniciatívy Recyclex™ Material Technology Initiative, Respark dokonale zodpovedá udržateľnej stratégii „Naša zodpovedná cesta“.

VYROBENÉ Z RECYKLOVANÝCH MATERIÁLOV

VEĽKÁ KAPACITA ÚLOŽNÉHO PRIESTORU

ŠPIČKOVÉ ZABEZPEČENIE

 PREČO JE RESPARK
UDRŽATEĽNEJŠÍ
PREČO JE RESPARK
UDRŽATEĽNEJŠÍ

V porovnaní s inými látkovými kolekciami Samsonite je Respark prvou kolekciou, kde je interiér aj exteriér vyrobený prevažne z recyklovaných materiálov, čo je súčasťou našej iniciatívy Recyclex™ Material Technology Initiative. Okrem poťahu a podkladu na látkach, ktoré sú vyrobené z pôvodných materiálov, je 97% vnútorného obloženia vášho Resparku vyrobené z recyklovaných PET fliaš. Hlavná vonkajšia tkanina je dokonca vyrobená zo 100% recyklovaných PET fliaš. Zaujímajú vás udržateľnejšie iniciatívy spoločnosti Samsonite? Prečítajte si stratégiu „Naša zodpovedná cesta"

AKO RESPARK ZARUČUJE
DLHOTRVAJÚCU ŽIVOTNOSŤ
AKO RESPARK ZARUČUJE
DLHOTRVAJÚCU ŽIVOTNOSŤ

Na základe nášho dedičstva inovácií, kvality a odolnosti prešli všetky produkty Respark najprísnejšími testami kvality. Od zavesenia koliesok cez výstuhy v rohoch až po zadný ochranný kryt z PU. To všetko prispelo k tomu, že je vyrobený tak, aby vydržal. Navyše 5-ročná komerčná záruka na kolieska Samsonite a celosvetová sieť servisov vám zaistí komfortné cestovanie.

RESPARK
RESPARK
 • Flexibilná batožina
  Ľahko prístupné vrecká a rozšíriteľnosť u viacerých modelov
 • Bezpečné cestovanie
  Integrovaný káblový zámok TSA
 • Ľahko ovládateľný
  Dvojité odpružené kolesá absorbujúce nárazy
 • Možnosť prispôsobenia
  Voliteľný kožený štítok na prispôsobenie pomocou vašich iniciál