Samsonite x Kenny Scharf

Objavte našu novú kolekciu kufrov inšpirovanú medzinárodne uznávaným umelcom Kennym Scharfom. Tento pozoruhodný C-Lite je dokonalým spoločníkom na cesty a vďaka svojmu osobitému dizajnu sa určite stane vyhľadávaným zberateľským kúskom. Zaobstarajte si ten váš teraz: táto edícia je k dispozícii iba v obmedzenom množstve.

OBMEDZENÉ MNOŽSTVO
OBMEDZENÉ MNOŽSTVO
C-Lite x Kenny Scharf Spinner (4 kolieska) 69cm 69 x 46 x 29 cm | 2.5 kg
OBMEDZENÉ MNOŽSTVO
OBMEDZENÉ MNOŽSTVO
C-Lite x Kenny Scharf Spinner (4 kolieska) 75cm 75 x 51 x 31 cm | 2.8 kg
Samsonite x Kenny Scharf - C-Lite Collaboration

O DIZAJNE

Táto kolekcia jedinečným spôsobom prepája svet umenia a cestovania. Výrazný štýl Kennyho Scharfa mieša prvky pop kultúry, surrealizmu a fantastických, farebných obrazov. Vytvára tak jedinečný a rozmanitý vizuálny jazyk. Jeho dynamické a radostné umenie často obsahuje antropomorfné guličky, ktoré sú teraz inovatívne aplikované na škrupiny nášho ikonického kufra C-lite To vám umožní vytvoriť pútavý a odvážny vzhľad a zároveň zažiť hladké cestovanie, ktoré tento kufor poskytuje.

Kenny Scharf
Kenny Scharf

Kenny Scharf, označovaný ako „popový surrealista“, je americký umelec známy pre svoje dynamické a živé farebné výtvory v maľbe, sochárstve a performance. Scharfova zábavná, farebná tvorba je zároveň prikývnutím budúcnosti a odkazom na minulé umeleckohistorické hnutia, ako je popart a surrealizmus. Od svojho vzostupu, pred viac ako 30 rokmi, Scharf naďalej pristupuje k svojej praxi s hravosťou a mladistvým duchom, prekračuje elitárske hranice výtvarného umenia a prostredníctvom svojej práce sa prepája s populárnou kultúrou.

UKÁZAŤ VŠETKY VEĽKOSTI

Samsonite x Kenny Scharf C-Lite all sizes KÚPIŤ TERAZ