#Takecare

#TAKECARE

Vážení zákazníci,

Narodili ste sa, aby ste boli stále v pohybe. Spoznávali nové miesta a získavali nové skúsenosti. Teraz je ale čas zostať doma, premýšľať o ochrane seba a ľudí okolo nás. Odložte o kúsok svoje sny o poznanie sveta a o cestovaní ďaleko od domova. Prečítajte si knihu, ktorú ste nikdy nedočítali, spojte sa s ľuďmi s ktorými ste už dlho nehovorili a užívajte si každý kút vášho domova. Život je cesta. Ale v tomto čase je to duchovná cesta sa živými spomienkami a zážitkami. Čoskoro táto doba turbulencií uplynie, ale teraz je čas urobiť len jednu vec: ostaňte doma aby ste čoskoro zase mohli cestovať.

Spoločne môžeme tento okamih prekonať. Medzitým tu nájdete aktuálne informácie o našich službách a činnostiach:

 • Naše obchody:
  Zdravie našich cestujúcich po celom svete a ochrana našich zamestnancov sú našou najvyššou prioritou. Aby sme podporili úsilie proti šíreniu vírusu Covid-19, zostávajú dočasne zatvorené naše obchody v niekoľkých európskych krajinách (do ďalšieho oznámenia). Starostlivo sledujeme pokyny miestnych úradov a situáciu priebežne vyhodnocujeme.
  Z dôvodu bezpečnosti našich zamestnancov a zákazníkov sme až do ďalšieho oznámenia uzavreli všetky naše obchody v Českej a Slovenské Republike.
 • Náš internetový obchod:
  Náš internetový obchod vám však môže slúžiť 24/7, takže stále môžete nakupovať na samsonite.sk.
  Všetky vaše online objednávky bezpečne doručíme na adresu vášho bydliska. Z dôvodu výnimočných okolností môže byť vaša objednávka oneskorená. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.
 • Náš zákaznícky servis:
  Naďalej vám budeme poskytovať zákaznícky servis prostredníctvom telefónu, e-mailu a chatu. Náš tím je pripravený pomôcť vám s vašimi dotazy. Pošlite nám e-mail na adresu customer.care@samsonite.com alebo nám zavolajte na + 421 233 329 183 od 10:00 do 17:00 (SEČ) od pondelka do piatku.
 • Our service:
  Prečítajte si prosím na našej stránke FAQ sekcii, ktorá sa týka informácií o náhradných dieloch a opravách. Vezmite prosím na vedomie, že naše predajne a opravárenská centrá môžu byť v súčasnej dobe uzavretá, ale náš zákaznícky servis vám je stále k dispozícii.